Dotazy

Jak si mohu lahůdky u vás objednat?

Velmi snadno:). Nejrychlejší možnost nabízí přímo náš eshop. U nás si může opravdu každý objednat cokoli. Třeba i jen 5 chlebíčků či 300 g salátu.
Můžete také objednávku (či jakýkoli) dotaz zaslat přes info@lahudky-jitrenka.cz, případně nám zavolat na 724 212 395.

Jak dopředu musím lahůdky objednat?

Nepotřebujeme na výrobu mnoho času. Vše připravujeme čerstvé. A proto nám zpravidla postačí 24 hodin. Chlebíčky vám jsme schopni připravit dokonce i do pár hodin. Např. ale slané či aspikové dorty potřebují na přípravu více času (vzhledem k výrobnímu procesu) a tak doporučujeme objednat některé lahůdky raději i dva dny předem.

Přivezete mi objednávku kdy a kam potřebuji?

Ano a rádi. V nákupním procesu (zde na eshopu) si můžete zvolit buď osobní odběr u nás v provozovně a pro objednávku si přijít sám, nebo si nechat objednávku přivézt na místo kam potřebujete. Sami si zvolíte kdy a v jaký čas. Stačí nám do připravené kolonky v eshopu uvést přesnou adresu a již se nemusíte o nic starat. Objednávku vám přivezeme chlazenou a při převzetí ji již pouze uhradíte. A to buď v hotovosti či platební kartou. Máme totiž i mobilní terminál:). Ceny za dopravu naleznete zde: https://www.lahudky-jitrenka.cz/rozvoz/

Jak mohu objednávku zaplatit?

Způsob platby si zákazník sám zvolí zde na eshopu před dokončením objednávky. A to buď:
1. v hotovosti či platební kartou při převzetí u nás v provozovně,
2. v hotovosti či platební kartou při závozu na určenou adresu (máme mobilní platební terminál),
3. objednávku lze také uhradit ihned online na našem eshopu (pomocí platební karty/mobilního bankovnictví) a poté si objednávku už jen k nám přijít "bez peněz" vyzvednout nebo nechat přivézt,
4. můžete si také zvolit platbu bankovním převodem. Toto je běžné spíše při větších firemních akcích.

Jak jsou lahůdky, potažmo objednávka, baleny pro přepravu?

Velmi dbáme na to, aby veškeré lahůdky byly prakticky zabaleny k snadné přepravě autem, uschování v domácí chladničce a zároveň připraveny k okamžitému servírování.
Chlebíčky (špízky) vždy připravujeme do praktických krabiček (na 10 či 15 kusů chlebíčků), obložené mísy jsou zdobeny do znovu uzavíratelných obalů s víkem, slané dorty připravujeme na pevném podnosu do obalu s víkem, či do dortové krabice. A následně celou objednávku vložíme do speciální tašky (pro zákazníka ZDARMA), ve které od nás objednávku pohodlně odnesete v jedné ruce anebo snadno přepravíte v autě. (Nyní bohužel máme problém s dodavatelem tašek /trhají se jim uši/, a proto objednávky dočasně do tašek nepřipravujeme. Věříme, že opravdu pouze dočasně).

Kolik chlebíčků je v krabičce?

Krabičky máme ve dvou velikostech. Do menší krabičky se vejde 10 chlebíčků a do větší pak 15 kousků. (objednáte-li si tedy 25 chlebíčků, odnesete si je ve dvou krabičkách.

Proč jsou vaše chlebíčky mazány vlašským salátem a ne bramborovým?

Chlebíčky jsou od nepaměti spojené s bramborovým salátem. Ani my nejdeme proti proudu.:) Jen jsme (dle legislativních požadavků) nuceni nazvat jej salátem vlašským. My salát totiž ještě malinko vylepšujeme (na velmi jemno nakrájenou) uzeninou a proto již musíme uvést název jiný. Salám není v salátu takřka cítit, nemění v žádném případě chuť chlebíčku, ale je to zkrátka náš (již spoustu let) osvědčený postup přípravy salátu na chlebíčky. Pokud si samozřejmě někdo přeje chlebíček namazat salátem bez uzeniny (tedy bramborovým), stačí požadavek uvést do Poznámky před dokončením objednávky.

Potřebuji rychle pár chlebíčků (či malé pohoštění), jak rychle mi objednávku připravíte?

Zapomněli jste, že přijede šéf na kontrolní den a potřebujete ho něčím (dobrým) pohostit, že?:) Nezoufejte.
Jsme rychlíci a krabičku i dvě jsme schopni připravit do 10minut. A pokud nám dáte půl hodinku navíc, tak dokážeme připravit i něco navíc:). V těchto případech ale rozhodně volejte na 724 212 395 a vše si s námi domluvte osobně, případně pište na info@lahudky-jitrenka.cz. My se vám pokusíme vyjít maximálně vstříc.

Chtěl/a bych si objednat (či nechat objednávku dovézt) na jiný den či čas než nabízíte. Je to možné?

Nic není nemožné. Váš požadavek nám napište buď na e-mail info@lahudky-jitrenka.cz nebo přímo při tvorbě objednávky v eshopu do Poznámky. My se vám v krátké době zpět ozveme.

Pracujete i o víkendu?

Ano, i o víkednu si od nás odnesete čerstvé lahůdky.
V pátek pracujeme do 15 hodin a do té doby si u nás svou objednávku můžete vyzvednout.
V sobotu je v současné době pouze VÝDEJNÍ DEN, kdy si v určenou hodinu (zpravidla od 10 do 11 hodin) k nám zákazníci přicházejí pro své objednávky. Sobota je jediným dnem, kdy objednávky nerozvážíme na adresu zákazníka. Samozřejmě po předchozí domluvě jsme schopni i sobotní rozvoz zajistit (např. svatby, či větší objednávky). Požadavek nám napište e-mailem na info@lahudky-jitrenka.cz. V krátké době se vám zpět ozveme.
V neděli opět standardně pracujeme a přijímáme/vydáváme objednávky od 6 do 15 hodin.

Proč u vás stojí slaný dort (a nejen ten) to co stojí?

Pomineme-li zvolené suroviny, tak slané dorty (a speciálně ty dle přání zákazníka) vyžadují na přípravu dost času. Od plánování, připravy surovin, vytvoření chlebového korpusu, promazání společně s vrstvením, prokládání surovin do jednotlivých vrstev dortu, zdobením a konečně finálním doladěním detailů dle zvoleného motivu zákazníka. Samotná výroba (tedy jen práce) tak zabere šikovné kuchařce i 4 hodiny. A ruční práci je potřeba ohodnotit. No a pak tu máme suroviny. Ty nám také z nebe nespadly:). To máte: šunku, chleba, pomazánku, sýr, ……. a pak sečteno podtrženo, je tu finální cena.
No a tak bychom mohli pokračovat i u dalších lahůdek. Kvalitní ruční práce = i my si ji ceníme.

Jak se k vám dostanu?

Cestou směrem z Teplic na Ústí minete po levé ruce Billu a OBI, po pravé ruce benzinku Shell a po 200metrech odpočíte vpravo. Projedete kolem nově otevřené prodejny Koupelny Ptáček a Elfetexu a již po dalších 200metrech spatříte naši provozovnu po pravé straně.
U nás můžete zaparkovat přímo ve dvoře společnosti a lahůdky si snadno naložit do auta.

Zajímá mě ještě něco jiného. Posílám vám tedy e-mail s dotazem: ....

a tak vám tedy posílám e-mail s dotazem: .... info@lahudky-jitrenka.cz